Lp. Piltide tellijad! Pildikompanii kollektiiv on juulis puhkusel. Tellimused, mis on tehtud enne 01.07.2024 kell 13.00, teeme valmis ja saadame Teile posti teel. Suve jooksul tehtud tellimused salvestame ja saadame tellijatele alates 21.08.2024.

Kasulik info

Pildistamise pakkumine

Kui Te olete huvitatud koostööst Pildikompaniiga, siis palun võtke meiega ühendust telefoni teel 621 6062 või saatke e-kiri kool@pildikompanii.ee. Tuleme hea meelega Teie juurde kohale, tutvustame oma tooteid ja kuulame ära Teie soovid.

 

Kes vastutab pildistamise korraldamise eest koolis?

Tavaliselt on kooli juhtkonna poolt nimetatud kontaktisik. Pildikompanii esindaja käib enne pildistamispäeva koolis ja lepib koolipoolse esindajaga kõik üksikasjad kokku. Anname kooli esindajale päeva paremaks korraldamiseks omapoolsed juhised.

 

Millal pildistamised toimuvad?

Kool või lastaeaed saab pildistamisaja ise vabalt valida. Meie pildistame terve õppeaasta jooksul, Teile sobival ajal.

 

Internetipoodi sisenemine

Pärast koolis/lasteaias toimunud pildistamist saadame lapsevanematele hiljemalt 10 tööpäeva jooksul ligipääsukoodi piltide tellimiseks. Koodi saadame Teile telefoni teel SMS-iga ja e-posti teel. Igal lapsel on oma unikaalne kood. Kui Te ei ole 10 tööpäeva jooksul ligipääsukoodi saanud, võtke palun ühendust Pildikompanii klienditeenindusega tel. 621 6062 või saatke e-kiri kool@pildikompanii.ee

 

Piltide tellimine

Internetipoes saab iga lapsevanem teha valiku temale sobivate toodete hulgast ja tasuda tellimuse eest pangalingi kaudu. Tellimine on jagatud kahte etappi:

 

  1. etapis tellinu saab fotod tellida kooli/lasteaeda (kes esitab tellimuse u. 12 päeva jooksul peale ligipääsukoodi saamist)
  2. Teises etapis saab tooteid tellida posti teel, pakiautomaati või kulleri vahendusel.

 

Suuremate fototoodete (pluusid, kruusi, pinalid jne) tellimuste kättesaamine sõltub kokkuleppest kooliga. Kui kool on nõus tooteid jagama, saab tellija tooted kätte koolist. Kui kool ei ole nõus tooteid jagama, saab need tellida posti teel, pakiautomaati või kulleriga.

 

T-särgi suurused leiate siit.

 

Lapse hooldajad elavad eraldi

Sellisel juhul peaksid mõlemad hooldajad täitma koolist/lasteaiast saadud Pildikompanii infolehe ja andma meile oma tel. numbri ning e-posti aadressi. Saadame lapsevanematele eraldi ligipääsukoodid ja mõlemad saavad vormistada oma tellimuse.

 

Ma ei ole saanud piltide tellimiseks ligipääsukoodi

Palun kontrollige, kas Teie postkastis on uue kirja jaoks ruumi kiri võib olla rämpsposti hulgas. Võtke ühendust Pildikompanii klienditeenindusega.

   ...