Teenused

Pildikompanii pakub koolidele ja lasteaedadele lihtsat, turvalist ja usalduväärset võimalust korraldada iga - aastane pildistamine.

 

Toreda pildistamispäeva aitavad läbi viia Pildikompanii kogenud fotograafid, kes on läbinud fotoalased koolitused ja sobivad töötama erinevas vanuses inimestega. Nad oskavad fotol esile tuua pildistatava isikupära.

 

Pildistame igal pool Eestis aastaringselt. Sügis on koolides ja lasteaedades pildistamise kõrgperiood, sellel ajal palume klientidel arvestada natuke pikema tellimuste täitmise ajaga. Kevadel saame pakkuda lasteaedades pikemaid pildistamisaegu ja lühemat tellimuste täitmise aega.

 

Igale koolile ja lasteaiale on meil kindel kontaktisik, kes on alati Teie jaoks olemas ja vastab hea meelega küsimustele. Kontaktisik lepib kokku pildistamise korraldamise ja ajagraafiku ning tagab, et pildistamine viiakse läbi kokku lepitud korras.

 

Kogu meie tootmisprotsess, alates pildistamisest koolides, piltide valmistamisest meie fotolaboris kuni toodete tellimiseni internetist on klientide andmed hoolikalt kaitstud. Seepärast on Pildikompaniiga koostöö alati turvaline.

   ...