Meist

Pildikompanii OÜ on 1992. aastal asutatud ettevõte, mis spetsialiseerus kohe koolides ja lasteaedades pildistamise läbiviimisele.

 

Alates 1992. aastast on lasteaedade ja koolide pildistamisel paljugi muutunud. Meil on hea meel, et oleme selle arengu läbi teinud ja Pildikompanii on olnud selle eestvedaja Eestis.

 

Kui me alustasime, toimus pildistamine fotofilmile, filmide ilmutamine ja fotode printimine paberile

 

Ettevõtte väärtused on:

 

  • POSITIIVSUS – teenindame oma kliente alati hea meelega, rõõmsalt ja kvaliteetselt. Usume, et oma töökohas ennast hästi tundev töötaja, teenindab kliente parimal viisil.
  • KVALITEET – pakume oma klientidele alati parimat kvaliteeti. Me ei seisa paigal, me arendame oma oskusi ja tooteid pidevalt edasi.
  • USALDUSVÄÄRSUS – tahame olla usaldusväärsed partnerid oma klientidele toodete kvaliteedi osas ja tellimuste tarneaegadest kinnipidamisel. Täidame alati oma lubadused.
  • TRADITSIOONID – kuigi areneme pidevalt ja planeerime uusi asju, mäletame, kust alustasime. Tahame ka tulevikus pakkuda rõõmsaid ja häid mälestusi lasteaia –ja kooliaastatest.

 

Toodete ja teenuste arendustöös kuulame lasteaedade ja koolide soove. Oleme avatud igasugusele tagasisidele, mis aitab meid meie töös paremaks saada.

   ...